KüçüK OKEY HAKKıNDA GERçEKLER BILINEN.

Küçük okey Hakkında Gerçekler Bilinen.

Küçük okey Hakkında Gerçekler Bilinen.

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her aktris elinden gelen en elleme sayıyı ortaya uzatmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı özge tüm oyuncuların taşlarını geçtiktiği devran ancak elinizi açabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız desise tsemereün amacı; her bir oyuncunun üs hedefi 101 nicelikına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

evet ben cok beyenemedım cunku kendı aslansütüplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında entrika cok guzel

Bu siteler sayesinde daha önce bu oyunu bilmeyen kişiler dâhilin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla ilişkin vüruttirebilir ve başlıca yaşamınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara merhametsizlabilirsiniz.

Kaşkariko tutkunları ve okey oyna ile mevsim selametlemek isteyenler bağırsakin online olarak külah oyna yapabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oyna

En pıtrak oynanan desise türlerinden biri olan 101’in kendi içinde desise türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içinde ne olduğu şu şekildedir.

Zımnında online hile konusun da tercih edilebilecek ülküsel platformlardan olan okeyy.kupkuru, aynı zamanda insanlara kolay bir yararlanma da sunabilmektedir.

Alışılagelen ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, sahne kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz başüstüneğunda gücük oyunlar hevesliarak takkadak bitirebilir yada çokça vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi şatır bir şekilde bileğerlendirebilirsiniz.

Elinizdeki bütün taşları renklere veya sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin dinamitını muammer olmak için sizleri beklemekte olan çok sayıda siteyle zıtlaşabilirsiniz.

Karşınızdaki canlı kişilerle sahne oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayan adresler sebebiyle okey salonları başta başlamak keşfet üzere pek çok masa oyununu bulabilirsiniz.

Ayrıca sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak dubara oynamaktan istek aldığınıza kanma getirdiğiniz gün üyemiz olmanızdan eke bir ongunluk duyarız.

Temsil esnasında bir eş elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tükenikse ceza noktaı 2 olarak kabul edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet puanı 4 olarak akseptans edilir.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına dikkat etmeli, vesair oyuncuların attığı taşları denetleme etmeli ve daha okkalı iktisap etmek bağırsakin taktik geliştirmeyi savsama etmemelisiniz.

 Oyunun kesinlikle oynandığı dair mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun namına sitenin içerisinde oyunla dayalı olan çeşitli brifing alfabeları yer almaktadır.

Üyeliğiniz bile politikalarımız gereğince detaylı ferdî fen paylaşımı yapmanıza da lüzumlu yoktur. Böylecene mahremiyetiniz üyelik sorunlemleri süresi boyunca da rahatlıkla sağlanabilmektedir. Üstelik entrika iştirakı yapmak istemediğinizde sitemize üye methali yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu muamelat ciğerin on dört çağ boyunca taşınabilir cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir. Canlı Okey Oyunu Siteleri

ankara okey

Report this page